Atrakcje w Pobierowie

(39)

Zgody 19 (parking przy kotwicy) 72-346 Pobierowo tel.: 667 250 900 Zapraszamy dzieci i dorosłych na atrakcyjne przejażdżki po Pobierowie. Zapewniamy "wiatr we włosach" i nieza... więcej »

ul. Zgody 19

TAXII MELEX POBIEROWO tel.: +48 781 481 159 Turysto TAXII MELEX to ekologiczny transport, który zawiezie i odbierze Cięz każdego miejsca w Pobierowie.Czy to plaża,  pub, sklep, czy dysko... więcej »

Chcesz przenieść się w czasie do świata szeryfów i rewolwerowców? Wszystko jest możliwe! Nawet w Pobierowie! Poczuj się jak bohater Westernu i wpadnij na strzelnicę Gwiazda Szeryfa w Pob... więcej »

Grunwaldzkiej 93, Pobierowo

Nadmorska plaża w Pobierowie Do największych atrakcji jednej z najbardziej znanych i najładniejszych miejscowości polskiego wybrzeża - jaką jest oczywiście Pobierowo - można zaliczyć z pewnością pięk... więcej »

Szlaki piesze i rowerowe w Pobierowie Przez Pobierowo biegną dwa szlaki turystyczne: Pierwszy to Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego – oznaczony kolorem czerwonym. Prowadzi on ze Świno... więcej »

pobierowo

Rewal Bike System w Pobierowie - wypożyczalnie rowerów Pobierowo, jak i cała gmina Rewal, stawia na aktywną turystykę - zwłaszcza rowerową. W całej gminie, od Pobierowa aż po Pogorzelicę, ozna... więcej »

ul. Moniuszki 4, Pobierowo

Papugarnia w Pobierowie Odwiedzając Papugarnię w Pobierowie będą mieli Państwo okazję, aby z bliska, na wyciągnięcie ręki, przyjrzeć się tym wspaniałym, egzotycznym ptakom, nakarmić je i może nawet d... więcej »

ul. Jana z Kolna, Pobierowo

Skatepark w Pobierowie U zbiegu ulic Piastowskiej i Moniuszki w Pobierowie mieści się raj dla miłośników ekstremalnych wrażeń. Przeznaczony jest on dla młodzieży i dorosłych jeżdżących na... więcej »

ul. Moniuszki 4, Pobierowo

Pra-głębia to ideale miejsce na zabawę i zdobywanie wiedzy o prehistorycznych stworzeniach morskich . Tylko tutaj wskoczysz w głębiny oceaniczne i z bliska poznasz przedziwne ,, zwierzątka ‘&rsq... więcej »

Grunwaldzka 35, Pobierowo

Kino 8D w Pobierowie W Pobierowie znajduje się jeden z nielicznych w Polsce kin 8D. Projekcja obejmuje obraz w trójwymiarze i dźwięk Digital Surround, z tą różnicą, że siedzenia są dyna... więcej »

ul. Grunwaldzka 59, Pobierowo

Park Linowy w Pobierowie Dla wczasowiczów lubiących spędzać aktywnie czas i to w dodatku na wysokości, super atrakcją będzie park linowy, który znajdują się w Pobierowie. Jest to idealn... więcej »

ul. Grunwaldzka 44, Pobierowo

Domek do góry nogami w Pobierowie Coraz częściej spotykane w całej Polsce są domy stojące na głowie. I taki dom stanął też w Pobierowie – jest to Magiczny Domek przy jednej z głów... więcej »

ul. Grunwaldzka 35, Pobierowo

Mini Oceanarium W oceanarium przy ul. Grunwaldzkiej 35 czeka na Państwa coś niesamowitego. Jest to zupełnie inny świat, w którym przeniosą się Państwo do podwodnego życia! Wykorzystując wielol... więcej »

ul. Grunwaldzka 35, Pobierowo

Ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu Trzęsacz to niewielka miejscowość letniskowa znajdująca się nieopodal Pobierowa. Właśnie tutaj można podziwiać ruiny gotyckiego kościoła, które uświadamia... więcej »

Trzęsacz

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Historia nadmorskiej kolei wąskotorowej sięga 1896 roku. Właśnie wtedy, a dokładnie 1 lipca kolej wyruszyła na trasę z Gryfic do Niechorza.  Obecnie trasa jej przejaz... więcej »

ul. Droga Polna, Trzęsacz

Latarnia w Niechorzu Latarnia morska w Niechorzu położona jest na klifowym brzegu i jest ulubionym miejscem turystów odwiedzających gminę Rewal. Latarnię wybudowano w 1866 r. na wysokiej, 13-m... więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu Muzeum Rybołówstwa Morskiego powstało z inicjatywy mieszkańców zgromadzonych wokół głównego pomysłodawcy – byłego rybaka Henryk... więcej »

al. Bursztynowa 28, Niechorze

Szkoła Windsurfingu w Dziwnówku Szkoła Windsurfingu w Dziwnówku już od początku wakacji zaprasza do nowej bazy windsurfingowej. Szkoła znajduje się nad brzegiem zatoki Jeziora Wrzosowsk... więcej »

ul. Nad Zalewem 14, Dziwnówek

Dziwnów - Nadmorski Park Miniatur Nadmorski Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie i w dodatku na świeżym powietrzu. Na terenie ... więcej »

ul. Marynarki Wojennej 15, os. Dziwna, Dziwnów

Platforma widokowa w Trzęsaczu Platforma widokowa znajduje się w Trzęsaczu. Jest to nowoczesna metalowa konstrukcja pokaźnych rozmiarów. Do jej budowy wykorzystano stal oraz żelbet. Platforma ... więcej »

Trzęsacz

Quady w Trzęsaczu Ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu na wakacjach, zwłaszcza gdy pogoda nie zachęca do leżenia na plaży, jest przejażdżka quadem. Taką możliwość mają Państwo na specjalnie p... więcej »

ul. Kamieńska, Trzęsacz

Minigolf w okolicach Pobierowa Przy drodze prowadzącej z Pustkowa do Trzęsacza znajduje się pierwszy w Polsce profesjonalny tor filcowy do gry w minigolfa. Kilka razy w roku odbywają się tam zawody o... więcej »

ul. Olszynowa 18, Trzęsacz

Motylarnia w Niechorzu W sąsiedztwie latarni morskiej w Niechorzu powstała Motylarnia – magiczne miejsce, w którym te piękne owady można oglądać z bliska. Dodatkowo zwiedzanie ubogacają ... więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Loty paralotnią w Trzęsaczu Tereny w okolicy Trzęsacza od wielu lat przyciągają paralotniarzy. Ich punktem startowym jest klif położony między Trzęsaczem a Rewalem. Chętni wczasowicze również ... więcej »

Trzęsacz

Rewal Rewal to znany kurort nadbałtycki, leżący w województwie zachodniopomorskim, nad brzegiem morza, między Trzęsaczem i Niechorzem. Rewal jest też siedzibą gminy. Kurort ten jest bardzo pop... więcej »

Niechorze Nadmorska miejscowość składająca się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylegających do je... więcej »

Trzęsacz Mała, nadmorska miejscowość położona 1 km na zachód od Rewala. Wspaniały morski klimat, lasy sosnowe, piękny brzeg klifowy oraz piaszczysta plaża sprawia, że Trzęsacz odwiedza coraz w... więcej »

Pogorzelica Pogorzelica to uzdrowiskowa miejscowość należąca do gm. Rewal, położona nad zachodnim brzegiem jeziora Liwia Łuża. Wspaniały leczniczy klimat, lasy sosnowo-świerkowe, szeroka piaszczysta ... więcej »

Pustkowo Mała, kameralna miejscowość letniskowa położona na Wybrzeżu Rewalskim, pomiędzy Pobierowem a Trzęsaczem. To spokojne kąpielisko morskie, liczące 120 mieszkańców. Z Pustkowa warto wybr... więcej »

Dziwnów Dziwnów jest oddalony od Pobierowa o ok. 10 km w linii prostej na zachód. Biorąc pod uwagę odległości drogowe, to samochodem jest do przejechania ok. 14 km, główni... więcej »

Dziwnówek Dziwnówek - nadmorska miejscowość letniskowa, oddalona od Pobierowa o ok. 9 km na zachód, sąsiadująca nie tylko z Morzem Bałtyckim, ale też pięknym Zalewem Kamieńskim. ... więcej »

Trzebiatów Trzebiatów i Kamień Pomorski to dwa największe w tym regionie miasteczka, liczące ok. 10 tys. mieszkańców i oddalone od morza o ok. 10 km w linii prostej. Trzebiat&oac... więcej »

Kamień Pomorski Kamień Pomorski położony jest około 8 kilometrów od brzegu Morza Bałtyckiego, przy zalewie na rzece Dziwna, niedaleko nadmorskich miejscowości wypoczynkowych: Międzywodzie, Dzi... więcej »

Pobierowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim. Pierwsze informacje o Pobierowie są datowane na 1386r. Osada nal... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00