Plaża w Pobierowie

Plaża w Pobierowie - jaka jest plaża, gdzie się znajduję, czy je

Nadmorska plaża w Pobierowie

Do największych atrakcji jednej z najbardziej znanych i najładniejszych miejscowości polskiego wybrzeża - jaką jest oczywiście Pobierowo - można zaliczyć z pewnością piękną, czystą i chronioną w sezonie plażę. Na plaży w Pobierowie, co roku, odbywa się cykliczna impreza pod nazwą Akademia Słońca.

W sezonie letnim w Pobierowie funkcjonuje strzeżone kąpielisko. Rozciąga się ono na około 400 metrach plaży, od zejścia przy ulicy Jana z Kolna w kierunku zachodnim do zejścia przy ulicy Mickiewiczach. Stanowiska ratownicze rozstawione są co 100 metrów. Każda budka obsługiwana jest przez trzyosobową obsadę „Ratownictwa Wodnego Romulus”. Ratownicy mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt ratunkowy. Codzienny dyżur ratowników rozpoczyna się o 10.00 i trwa do 18.00.

Na plażę z psem

W sezonie od 1.06 do 30.09 obowiązuje zakaz wstępu ze zwierzętami na teren kąpieliska, z wyjątkiem wydzielonych miejsc. Obszary, gdzie przebywanie ze zwierzętami jest dozwolone, oznaczono specjalnymi znakami. Wydzielone strefy znajdują się:

  • ul. Graniczna - zejście nr 32 - kierunek marszu z psem 100 m na wschód;
  • ul. Ciechanowska - zejście nr 43 - kierunek marszu z psem 100 m na zachód;

Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.pobierowo.info.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0