Opis

Dom gościnny jest położony 700 m od centrum, w lesie sosnowym w cichym i malowniczym otoczeniu. Zejście na plażę znajduje się naprzeciwko obiektu.

Pobierowo, to jedna z najładniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce. Praktycznie cała miejscowość położona jest w lesie sosnowym, a wąskie uliczki jeszcze utwierdzają nas w przekonaniu, że znajdziemy tutaj spokój i zapomnimy o zgiełku dnia codziennego. Pobierowo to duże kąpielisko morskie położone wśród nadbałtyckich lasów. Pas zieleni o szerokości 2 km ciągnie się w tym rejonie wzdłuż brzegu Bałtyku, chronić przed wiatrami morskimi. Atrakcją Pobierowa jest rozległa plaża, będąca miejscem kąpieli słonecznych w sezonie letnim, a przez cały rok miejscem spacerów, jesienią - grzybobranie.     

Dom gościnny "KAWKA" oddaje do dyspozycji swoich gości 34 miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych, tenis stołowy, grill, plac zabaw dla dzieci, parking na samochody oraz internet bezprzewodowy.  
Każdy z pokoi gościnnych posiada łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny,  lodówkę, czajnik elektryczny a w okresie posezonowym ogrzewamy pokoje.  

Wyposażenie

Pokoje 2 osobowe:
W pokoju dwu-osobowym znajduję się: Łóżko małżeńskie (1,4mx2m), łazienka, aneks kuchenny - lodówka, czajnik elektryczny, sztućce, naczynia, wymiary pokoju to 18 m2.

Pokoje 3 osobowe:
W pokoju trzy-osobowym znajduję się: Łóżko małżeńskie (1,4mx2m), kanapa rozkładana, łazienka, aneks kuchenny - lodówka, czajnik elektryczny, sztućce, naczynia, wymiary pokoju to 22 m2. 

Pokoje 4 osobowe:
W pokoju cztero-osobowym znajduję się: Łóżko małżeńskie (1,4mx2m),dwa łóżka pojedyncze (0,9mx2m), łazienka, aneks kuchenny - lodówka, czajnik elektryczny, sztućce, naczynia, wymiary pokoju to 28 m2. 

Galeria


Pokój 2 osobowy

Pokój 3 osobowy

Pokój 4 osobowy

Wyślij zapytanie

Dom Gościnny KAWKA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Alicja Kawka, Grunwaldzka, 72-346, Pobierowo, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.473 wyświetlenia od 14.05.2023
Dom Gościnny KAWKA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu pobierowo.info.pl

+48 509 099 745
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00