Atrakcje Turystyczne

PRA Głębia

Pra-głębia to ideale miejsce na zabawę i zdobywanie wiedzy o prehistorycznych stworzeniach morskich . więcej »

Grunwaldzka 35, Pobierowo

Magiczny kompleks rozrywkowy - Oko iluzji

Zazwyczaj wierzymy w to co zobaczymy, zapominając o zjawisku iluzji optycznej. Warto odwiedzić Oko iluzji, aby się przekonać jak łatwo oszukać ludzki wzrok. Super zabawa dla dzieci i dorosłych. więcej »

ul. Grunwaldzka 35, Pobierowo

Kino 8D Cinema

Kino na wakacjach to niby żadna atrakcja. Ale kino 8D to już zupełnie inna sprawa. Takich miejsc w Polsce jest naprawdę mało, więc warto się tam wybrać, żeby zobaczyć i poczuć na własnej skórze wszystkie efekty. więcej »

ul. Grunwaldzka 59, Pobierowo

Papugarnia

Piękne kolorowe ptaki, które siadają na ramieniu i dosłownie jedzą z ręki. Aby je zobaczyć, trzeba się wybrać do Papugarni w Pobierowie. więcej »

ul. Jana z Kolna, Pobierowo

Magiczny Domek

Jest jedno takie miejsce w Pobierowie, w którym wszystko stoi na głowie. A konkretnie cały dom! więcej »

ul. Grunwaldzka 35, Pobierowo

Mini Oceanarium

Zapraszamy do innego świata! Odkryjcie z nami bezcenne skarby mórz! więcej »

ul. Grunwaldzka 35, Pobierowo

Muzeum Rybołówstwa

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu to miejsce, w którym zapoznamy się z historią rybołówstwa w regionie. W muzeum odbywają się również wykłady, warsztaty a nawet spektakle teatralne. więcej »

al. Bursztynowa 28, Niechorze

Muzeum Multimedialne Na Klifie

Ciekawa propozycja dla wszystkich turystów. Multimedialne muzeum znajduje się w Trzęsaczu i dzięki odpowiedniej grze światła, dźwięków i obrazu przeniesie nas w świat baśni i nauki. więcej »

ul. Klifowa 3B, Trzęsacz

Motylarnia

Dziesiątki pięknych i kolorowych motyli na wyciągnięcie ręki - to wszystko można zobaczyć w motylarni w Niechorzu, tuż przy latarni morskiej. Wewnątrz dowiedzą się Państwo, co oznaczają konkretne wzory na skrzydłach i czym jest pokrywający je pyłek. więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Rewal

Rewal to znany kurort nadbałtycki, leżący w województwie zachodniopomorskim, nad brzegiem morza, między Trzęsaczem i Niechorzem. więcej »

Niechorze

Niechorze - nadmorska miejscowość składająca się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylegających do jeziora Liwia Łuża. więcej »

Trzęsacz

Centrum Trzęsacza stanowi aleja prowadząca od dużego parkingu do klifowego brzegu, gdzie stoi ocalały fragment kościoła. Tu znajdują się pensjonaty, bary, kawiarenki, sklepy spożywcze i stoiska z pamiątkami. więcej »

Pogorzelica

Wspaniały leczniczy klimat, lasy sosnowo-świerkowe, szeroka piaszczysta plaża sprawia, że Pogorzelica odwiedzana jest bardzo chętnie przez wielu kuracjuszy i wczasowiczów przez cały rok więcej »

Pustkowo

Z Pustkowa warto wybrać się na wycieczkę do Trzebiatowa, Kamienia Pomorskiego, Trzęsacza, Kołobrzegu i Międzyzdrojów lub na pieszą wycieczkę po okolicy jednym z wielu szlaków turystycznych. więcej »

Trzebiatów

Trzebiatów i Kamień Pomorski to dwa największe w tym regionie miasteczka, liczące ok. 10 tys. mieszkańców i oddalone od morza o ok. 10 km w linii prostej. więcej »

Kamień Pomorski

Obecnie Kamień Pomorski to miejsce często odwiedzane przez turystów, a również kuracjuszy. Działa tu zakład uzdrowiskowy leczący schorzenia układu krążenia, narządów ruchu, choroby reumatologiczne i nerwice. więcej »