Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Pobierowie to największa atrakcja w tej miejscowości - to dla niej, co roku, do Pobierowa przyjeżdżają tysiące wczasowiczów. Plaża jest czysta, piaszczysta ze strzeżonym latem kąpieliskiem. więcej »

Szlaki rowerowe i turystyczne

Przez Pobierowo biegną dwa szlaki turystyczne: Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego i Szlak Pobrzeża Rewalskiego. Szlaki rowerowe: Letniskowy Szlak Pobierowa i Zachodni Szlak Łącznikowy. Warto również skorzystać z pozostałych szlaków rowerowych w Gminie Rewal. więcej »

Wypożyczalnie rowerów

Rewal Bike System to gminna wypożyczalnia rowerów. Jeden z punktów wypożyczalni znajduje się w Pobierowie. więcej »

ul. Moniuszki 4, Pobierowo

Skatepark

Skatepark przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych jeżdżących na bmx-ach, wrotkach czy deskach. Wstęp do skateparku jest bezpłatny. więcej »

72-346 Pobierowo, ul. Moniuszki 4

Magiczny kompleks rozrywkowy - Oko iluzji

Zazwyczaj wierzymy w to co zobaczymy, zapominając o zjawisku iluzji optycznej. Warto odwiedzić Oko iluzji, aby się przekonać jak łatwo oszukać ludzki wzrok. Super zabawa dla dzieci i dorosłych. więcej »

ul. Grunwaldzka 35, Pobierowo

Kino 8D Cinema

Kino na wakacjach to niby żadna atrakcja. Ale kino 8D to już zupełnie inna sprawa. Takich miejsc w Polsce jest naprawdę mało, więc warto się tam wybrać, żeby zobaczyć i poczuć na własnej skórze wszystkie efekty. więcej »

ul. Grunwaldzka 59, Pobierowo

Park Linowy

Będąc na wakacjach w Pobierowie warto się wybrać do Parku Linowego i spróbować swoich sił w pokonywaniu przeszkód. Organizatorzy przygotowali kilka poziomów trudności, aby każdy mógł się tam dobrze bawić. więcej »

ul. Grunwaldzka 44, Pobierowo

Papugarnia

Piękne kolorowe ptaki, które siadają na ramieniu i dosłownie jedzą z ręki. Aby je zobaczyć, trzeba się wybrać do Papugarni w Pobierowie. więcej »

ul. Jana z Kolna, Pobierowo

Magiczny Domek

Jest jedno takie miejsce w Pobierowie, w którym wszystko stoi na głowie. A konkretnie cały dom! więcej »

ul. Grunwaldzka 35, Pobierowo

Mini Oceanarium

Zapraszamy do innego świata! Odkryjcie z nami bezcenne skarby mórz! więcej »

ul. Grunwaldzka 35, Pobierowo

Ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu

Ruiny kościoła w Trzęsaczu to niespotykana atrakcja turystyczna, świadcząca o niebywałej sile morskiego żywiołu. Ocalały fragment ściany XV-wiecznego kościoła, który w trakcie budowy znajdował się około 2 kilometrów od brzegu. więcej »

Trzęsacz

Kolej wąskotorowa

Nadmorska Kolej Wąskotorowa to znana atrakcja turystyczna regionu. Latem można przejechać się składem ciągniętym przez zabytkową lokomotywę parową. Najbliższa stacja kolejki znajduje się w Trzęsaczu. więcej »

ul. Droga Polna, Trzęsacz

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu - ekspozycja mieści się na pierwszym piętrze dworca kolei wąskotorowej przy ulicy Dworcowej 21 w Rewalu. więcej »

ul. Dworcowa 21, Rewal

Latarnia morska w Niechorzu

Spędzać urlop nad morzem i nie zobaczyć latarni morskiej? Najbliższa latarnia znajduje się w Niechorzu. więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Muzeum Rybołówstwa

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu to miejsce, w którym zapoznamy się z historią rybołówstwa w regionie. W muzeum odbywają się również wykłady, warsztaty a nawet spektakle teatralne. więcej »

ul. al. Bursztynowa 28, Niechorze

Jazda konna - Pod Kogutem

Gdzie na konie w okolicy Pobierowa? Agroturystyka Pod Kogutem zaprasza do Wrzosowa koło Dziwnówka. Gospodarstwo oferuje jazdy konne dla dzieci i dorosłych z instruktorem, a dla zaawansowanych wyjazdy w teren. więcej »

ul. Wrzosowo 44

Szkoła Windsurfingu

Chcesz popływać na desce z żaglem? Szkoła Windsurfingu w Dziwnówku zaprasza. Poza nauką znajduje się tu wypożyczalnia sprzętu wodniackiego. więcej »

ul. Nad Zalewem 13, Dziwnówek

Nadmorski Park Miniatur w Dziwnowie

Nadmorski Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie to ciekawa atrakcja turystyczna urozmaicająca pobyt, zwłaszcza dzieciom. W jednym miejscu możemy poznać latarnie polskiego wybrzeża a dodatkowo podziwiać miniaturowe parowozy poruszające się między latarniami. więcej »

ul. Marynarki Wojennej 15, os. Dziwna, Dziwnów

Muzeum Multimedialne Na Klifie

Ciekawa propozycja dla wszystkich turystów. Multimedialne muzeum znajduje się w Trzęsaczu i dzięki odpowiedniej grze światła, dźwięków i obrazu przeniesie nas w świat baśni i nauki. więcej »

ul. Klifowa 3B, Trzęsacz

Bajkowa Chata

Jeśli chcą Państwo podczas wakacji spotkać postaci ze świata baśni, warto zajrzeć do Bajkowej Chaty. Czekają tam między innymi Jaś i Małgosia, Pinokio i Śpiąca Królewna. więcej »

ul. Słonecznikowa 9, Rewal

Tor Quadów

Urlopowicze, którzy lubią terenowe przejażdżki i trochę adrenaliny, zdecydowanie powinni wybrać się na tor quadów. To super rozrywka dla dorosłych i dzieci, a organizatorzy dbają o to, aby było bezpiecznie. więcej »

ul. Kamieńska, Trzęsacz

Minigolf

Świetna rozrywka dla osób w każdym wieku. Ćwiczy zręczność i precyzję, ale przede wszystkim to super zabawa na świeżym powietrzu. więcej »

ul. Olszynowa 18, Trzęsacz

Motylarnia

Dziesiątki pięknych i kolorowych motyli na wyciągnięcie ręki – to wszystko można zobaczyć w motylarni w Niechorzu. Znajduje się ona tuż przy latarni morskiej. Wewnątrz dowiedzą się Państwo, co oznaczają konkretne wzory na skrzydłach i czym jest pokrywający je pyłek. więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Loty paralotnią

Niepowtarzalne wspomnienia i wspaniałe widoki podczas pobytu nad morzem zapewni Państwu przelot paralotnią. Może to być lot z tzw. napędem plecakowym lub przelot swobodny wykorzystujący tylko siłę wiatru. więcej »

Trzęsacz

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Szlak Latarń Morskich województwa zachodniopomorskiego

Planując nadmorski wypoczynek warto zaplanować ciekawe formy spędzania wolnego czasu. Idealnym rozwiązaniem dla fanów historii oraz osób preferujących aktywne spędzanie wakacji będzie Szlak Latarń Morskich województwa zachodniopomorskiego. więcej »

ul. Szkolna 1, Jarosławiec

Rewal

Rewal to znany kurort nadbałtycki, leżący w województwie zachodniopomorskim, nad brzegiem morza, między Trzęsaczem i Niechorzem. więcej »

Niechorze

Niechorze - nadmorska miejscowość składająca się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylegających do jeziora Liwia Łuża. więcej »

Trzęsacz

Centrum Trzęsacza stanowi aleja prowadząca od dużego parkingu do klifowego brzegu, gdzie stoi ocalały fragment kościoła. Tu znajdują się pensjonaty, bary, kawiarenki, sklepy spożywcze i stoiska z pamiątkami. więcej »

Pogorzelica

Wspaniały leczniczy klimat, lasy sosnowo-świerkowe, szeroka piaszczysta plaża sprawia, że Pogorzelica odwiedzana jest bardzo chętnie przez wielu kuracjuszy i wczasowiczów przez cały rok więcej »

Pustkowo

Z Pustkowa warto wybrać się na wycieczkę do Trzebiatowa, Kamienia Pomorskiego, Trzęsacza, Kołobrzegu i Międzyzdrojów lub na pieszą wycieczkę po okolicy jednym z wielu szlaków turystycznych. więcej »

Dziwnów

Dziwnów i leżący obok niego Dziwnówek to letniska, których atutem jest sąsiedztwo aż dwóch atrakcyjnych akwenów wodnych: od północy-Bałtyku, od południa-Jeziora Zatoki Wrzosowskiej. więcej »

Dziwnówek

Dziwnówek - nadmorska miejscowość letniskowa, oddalona od Pobierowa o ok. 9 km na zachód, sąsiadująca nie tylko z Morzem Bałtyckim, ale też pięknym Zalewem Kamieńskim. więcej »

Trzebiatów

Trzebiatów i Kamień Pomorski to dwa największe w tym regionie miasteczka, liczące ok. 10 tys. mieszkańców i oddalone od morza o ok. 10 km w linii prostej. więcej »

Kamień Pomorski

Obecnie Kamień Pomorski to miejsce często odwiedzane przez turystów, a również kuracjuszy. Działa tu zakład uzdrowiskowy leczący schorzenia układu krążenia, narządów ruchu, choroby reumatologiczne i nerwice. więcej »

Historia Pobierowa

Pobierowo to nadmorska miejscowość wypoczynkowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim. więcej »