Rewal

Rewal to znany kurort nadbałtycki, leżący w województwie zachodniopomorskim, nad brzegiem morza, między Trzęsaczem i Niechorzem. Rewal jest też siedzibą gminy. Kurort ten jest bardzo popularny wśród polskich i niemieckich turystów z uwagi na korzystne położenie, piękną plażę, wspaniały, malowniczy, wysoki klif, a także czyste, działające prozdrowotnie powietrze, oraz bogatą i różnorodną bazę noclegową, gastronomiczną i rozrywkową. Dzięki temu, głównie w wakacje, do Rewala przyjeżdża mnóstwo turystów.

Wzdłuż nadbałtyckiej plaży w Rewalu, na wspomnianym już stromym brzegu klifowym, wybudowano wygodną, cienistą promenadę, po której można spacerować, a także napawać się roztaczającym się z niej przepięknym widokiem na morze i plażę. Rewal posiada znakomite warunki do uprawiania sportu jak i rekreacji. Znajduje się tu nowoczesna hala sportowa z dużym boiskiem, skate park, gabinet odnowy biologicznej, siłownia oraz korty tenisowe. W Rewalu dominuje niska zabudowa, wiele tu zadbanych kwiecistych skwerów, restauracji, barów, smażalni, kawiarenek, sklepów, klubów, ogródków piwnych i dyskotek. Dzięki temu, a także bogatej bazie noclegowej, Rewal oferuje swoim gościom wysoki standard wypoczynku. Kurort zachwyca swą urodą, zielenią oraz miłą atmosferą nadmorskiego letniska. W sezonie letnim gwarno tu i kolorowo.

Baza noclegowa w Rewalu jest bogata i zróżnicowana. Miejsca noclegowe oferują tu liczne hotele, domy gościnne, pensjonaty, campingi, ośrodki wczasowe, pola namiotowe itd. Rewal latem zapewnia turystom mnóstwo rozrywki.

 

Ostatnia aktualizacja - sierpień 2017r. 

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 650 973, Dziś: 424, Osób online: 8

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem