Bagińscy SPA

  • Dodaj do notesu
  • Polna 5, 72-346 Pobierowo
  • 91 ...
    91 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność
Szukasz ciszy, wspaniałego wypoczynku, ciepłej atmosfery i miłej obsługi - Bagińscy SPA zaprasza do Pobierowa - nadbałtyckiej, kameralnej perły Pomorza Zachodniego. Położony w otulinie nadmorskiego lasu sosnowego kompleks hotelowy to miejsce dla każdego zmęczonego cywilizacją i spragnionego odpoczynku. Bagińscy SPA dysponuje 60 dwu-i trzyosobowymi przestronnie i komfortowo wyposażonymi pokojami rozmieszczonymi na 3 kondygnacjach. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, WC, balkon, lodówkę, TV oraz telefon i możliwość korzystania z internetu. Na terenie obiektu jest monitorowany parking. W Bagińscy SPA oferowane jest różnorodne menu. Niejeden gość oddał swoje serce ze względu na smaczną i zdrową kuchnię. Do dyspozycji gości jest kawiarnia oferująca szeroki wachlarz kaw, drinków, win oraz przepysznych likierów

Opis pokoi

Bagińscy SPA dysponuje 60 dwu-i trzyosobowymi przestronnie i komfortowo wyposażonymi pokojami rozmieszczonymi na 3 kondygnacjach. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, WC, balkon, lodówkę, TV oraz telefon i możliwość korzystania z internetu. Na terenie obiektu jest monitorowany parking.
x

Bagińscy SPA

Polna 5, 72-346 Pobierowo

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 3 / w tym miesiącu: 362 / wszystkich: 15165 od 20.10.2012. Wizyty dzisiaj: 0 / wszytkich 1379 od 2015-05-20 .

Wizyt: 579 941, Dziś: 21, Osób online: 1

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem